Відбувся семінар щодо особливостей роботи в електронній системі публічних закупівель. Сьогодні, 14 липня 2017 року, в приміщенні Диканської селищної ради за ініціативи громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» та за участю райдержадміністрації відбувся семінар з питань щодо особливостей роботи в електронній системі публічних закупівель.

Співробітниця громадської організації Поліна Завадська, яка водночас є координатором регіонального центру компетенції Prozorro в Полтавському регіоні, провела змістовну та  цікаву розмову щодо нововведень та змін у публічних закупівлях, особливості та відмінності від відкритих торгів по переговорних процедурах, зупинилася на тендерній документації та ознайомила з корисними електронними майданчиками по публічних закупівлях.

Учасниками семінару стали представники бюджетних організацій району в галузі освіти, медицини, культури, соціального захисту, агропромислового розвитку, фінансів, відповідальні особи з даного питання районної та селищної ради.