Виїзне засідання комісії ТЕБ та НС

Визне засідання комісії ТЕБ та НС. 7 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Шкарбаня відбулося виїзне засідання районної комісії ТЕБ та НС за участі заступника начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Олександра Чмира, голови районної ради Станіслава Мухи, заступника голови районної ради Олександра Уса, Баляненського сільського голови Любов Семко, депутата Балясненської сільської ради Олександра Макаревича, представників ТОВ «АФ «ім.Довженка» Володимира Шаповала, Тетяни Хлєвної, Миколи Фесенка. На порядок денний винесено питання ліквідації наслідків руйнації гідротехнічної споруди, що знаходиться в с.Балясне поряд з автомобільною дорогою держаного значення Диканька-Решетилівка.

Комісією оглянуто стан гідротехнічної споруди, обговорення питання продовжили в приміщенні сільської ради. Під час засідання йшлося про план дій щодо ліквідації наслідків руйнації.

Володимир Шкарбань  зазначив, що необхідно негайно в цьому році провести першочергові заходи, оскільки зволікання призведе до подальшого руйнування споруди та дорожнього покриття, а також окраси с.Балясне ставка «Новий».

Заступник начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Олександр Чмир запропонував план проведення ремонтних робіт.

Також обговорено питання залучення жителів села та фермерів, які господарюють на території Балясненської сільської ради.

За підсумками засідання комісії прийнято рішення щодо напрацювання плану спільних дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо ліквідації наслідків руйнації гідротехнічної споруди. А також звернутися до Служби автомобільних доріг у Полтавській області щодо надання технічних умов на проведення ремонтних робіт безпосередньо під дорожним покриттям автомобільної дороги.