Виїзний прийом громадян Андріївської сільської ради

Виїзний прийом громадян Андріївської сільської ради. 14 квітня, відповідно до затвердженого графіку, го­лова районної державної адміністрації Володимир Шкарбань, провів виїзний прийом громадян Андріївської сільської ради.

При зустрічі з колективом сільської ради Володимир Шкарбань, зазначав, що при­їхав до Андріївки для того, щоб по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми та сприяти їх вирішенню у межах своєї компетенції.

Серед питань, з якими звернулися на особис­тий прийом до очільника району, була проблема оплати житлово-комунальних послуг, а саме виділення коштів заявникові через районну програму «Турбота».

Найбільше присутніх турбувало питання щодо впровадження реформи децентралізації влади на які надав відповідь Володимир Шкарбань.

Голова райдержадміністрації під час спілкування з присутніми відзначив,  що керівництво районної державної адміністрації приділяє значну увагу роботі зі зверненнями громадян і кожне звернення знаходиться на контроль у відповідних фахівців, які сприятимуть для його вирішення. Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Юлія Колядич зауважила на дотримання термінів розгляду звернень громадян та вичерпні і компетентні відповіді заявникам у відповідності до положень Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008.

Після проведення прийому громадян очільник району відвідав Андріїіський навчально – виховний комплекс для того щоб поспілкуватися з педагогічним колективом та почути проблеми з якими вони стикаються під час навчального процесу та сприяти їх вирішенню.