«Я готовий до конструктивної роботи», - Євгеній Скиба, голова РДА

«Я готовий до конструктивної роботи», - Євгеній Скиба, голова РДА

Відбулися робочі зустрічі голови райдержадміністрації із керівником апарату та структурних підрозділів РДА.

Головною метою робочих нарад було ознайомлення з актуальними проблемами району, планами  роботи підрозділів на 2020 рік.

Під час особистого спілкування з колегами Євгеній Скиба поцікавився проблемами галузей та пропозиціями щодо їх вирішення. Він наголосив, що готовий до співпраці та конструктивної роботи і розраховує на взаємодію від усіх працівників.

Пріоритетними напрямками роботи на 2020 рік райдержадміністрації вважає:

• Розвиток та підтримку галузі культури, туристичної сфери Диканщини

• Подальше впровадження сучасної системи освіти

• Розвиток інфраструктури району

Одним із головних пріоритетів держави є права дітей. Євгеній Скиба наголосив на завданнях у межах реформи деінституціалізації – підтримці сім’ї на рівні громади, вчасному виявленні родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, припиненні влаштування дітей до закладів із причини бідності чи складних життєвих обставин. Про це неодноразово говорив і голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Голова РДА Євгеній Скиба зазначив, що найближчим часом відвідає об’єкти будівництва, заклади освіти та культури району.