Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 30 червня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошено суб’єкти господарювання району, які за даними звітності Диканського відділення ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області за червень 2017 року відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму.  На засіданні були присутні Стасівський сільський голова Сергій Давиденко та Великорудківський сільський голова Валентина Калюш, які надали інформацію про зайнятість населення та надання послуг у відповідних населених пунктах.

«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих на сьогодні є одним із вагоміших напрямків роботи на місцевому рівні» – наголосила перший заступник голови РДА Зоя Присяжнюк.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.