Засідання Штабу оперативного реагування

Засідання Штабу оперативного реагування. 26 березня голова РДА євгеній Скиба провів засідання Штабу оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території Диканського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. В ході засідання обговорили ряд питань у зв'язку із введенням надзвичайної ситуації на території України.

Під час засідання Штабу мова йшла про визначення місць розміщення контрольно-пропускних пунктів, залучення особового складу поліції, рятувальників ДСНС, медичних працівників, забезпечення їх засобами захисту, а також дезінфекції парків, ігрових дитячих майданчиків, доріг населених пунктів та місць масового скупчення людей.

Євгеній Скиба, як голова Штабу, за результатами засідання надав відповідні доручення:

• Головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Диканському відділку Національної Поліції, селищній та сільським радам району проводити облік осіб, які перебувають на самоізоляції та тих хто повертаються з-за кордону, спільно з органами поліції вживати заходів реагування до осіб за порушення правил карантину та самоізоляції.

• Органам місцевого самоврядування невідкладно передбачити у бюджетні кошти для профілактичних заходів для боротьби з COVID-19 та винести на розгляд сесій питання збільшення резервного фонду місцевих бюджетів.

• Диканському управлінню Держспоживслужби, селищній та сільським радам вивчити питання у потребі придбання дезінфікуючих засобів та реагентів для обробки спеціальним обладнанням, транспортом громадських місць масового скупчення людей.

Виконання доручень знаходяться на особистому контролі голови райдержадміністрації.

Штаб оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території Диканського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 був створений 20 березня 2020 року.