Жителі району! Вибір – за Вами

Жителі району! Вибір – за Вами !

Працівниками Диканського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з працівниками національної поліції, головами сільських рад проводяться перевірки об’єктів торгівлі харчовими продуктами та непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, закладів дошкільної освіти та об’єктів з надання послуг населенню з питань виконання суб’єктами господарювання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо карантинних заходів.

Перевірки показали, що громадяни почали нехтувати заходами безпеки – порушення маскового режиму, дотримання соціальної дистанції, не своєчасний температурний скринінг працівникам торгівлі та ін. Коронавірусна інфекція нікуди не зникла. Кількість нових випадків росте, вже зареєстровано 2 випадки захворювання у Диканському районі.

До зростання захворюваності на COVID-19 призводить недотримання мешканцями вимог «зеленої зони» адаптивного карантину, в наслідок чого Полтавська область буде переведена із «зеленої зони» до більш жорстких обмежень. А це робота дошкільних закладів, закладів громадського харчування, ринку та ін. Тому всі повинні дотримуватись правил карантину. Від кожного з нас залежить здоров’я  багатьох людей. Пам’ятайте! Ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких – найголовніше.

Начальник Диканське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Полтавській області Сергій  Гнойовий