Зустріч з предстаниками районного військового комісаріату

Вчора, 7 лютого 2018 року, голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань зустрівся з військовим комісаром районного військового комісаріату Олексієм Каланієм та заступником військового комісара з територіальної оборони районного військового комісаріату Валентином Гричиною по питанню створення на базі Диканського районного військового комісаріату територіального центру комплектування й соціальної підтримки. У зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Дудник та керівник апарату райдержадміністрації Віталій Дяківнич.

Під час зустрічі говорили про об’єм необхідних робіт, зокрема про ремонт покрівлі та самого приміщення районного військового комісаріату і шляхи його фінансування.

Володимир Шкарбань зазначив, що роботи щодо створення ТЦК та СП на базі Диканського районного військового комісаріату необхідно завершити до кінця 2018 року.