Звернення

Версія для друкуВерсія для друку

Сьогодні я хочу подякувати всім, з ким мені щоденно доводилося пліч-о-пліч виконувати державні справи для забезпечення добробуту жителів району району та всієї Диканщини. Я складаю свої повноваження відповідно до Розпорядження Президента України від 30.01.2020 року, у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України. 

Дякую за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків моїм заступникам, начальникам управлінь і відділів райдержадміністрації та окремих структурних підрозділів, кожному спеціалісту за вагомий внесок у загальну результативність справ.

Дякую за роботу колективу районної ради та депутатам. Окрему подяку висловлюю всім сільським і селищному головам за розуміння і роботу по розвитку наших населених пунктів та забезпеченню сучасних умов роботи у закладах соціальної сфери.

Постійно відчував розуміння і підтримку від керівників сільськогосподарських та промислових підприємств, фермерських господарств, приватних підприємців. У вирішенні соціальних проблем постійно знаходили спільну мову з педагогічними, медичними, соціальними працівниками.

За роки моєї діяльності на посаді голови райдержадміністрації нам вдалося створити належні умови роботи та поновити необхідні обладнання в закладах освіти, медицини, територіальному центрі.

Наш район щорічно входив в опалювальний сезон вчасно без перебоїв. Не було заборгованості за спожиті енергоносії. Працювали над ремонтами доріг. Але ж за цим стоять постійні організаційні зустрічі з керівниками служб, підприємств.

ГОЛОВНЕ У СВОЇЙ РОБОТІ Я ЗАВЖДИ ПРАГНУ ДОПОМОГТИ ЛЮДЯМ! Зроблено корисних справ багато. І я цим пишаюся! Горджусь, що мені пощастило працювати разом з вами усіма в одній команді. Разом ми сила! Всім успіхів і міцного здоров’я!

 

Володимир Шкарбань

Наверх ↑