Звернення голови РДА щодо обмеження заходів у поминальні дні

Звернення голови РДА щодо обмеження заходів у поминальні дні

Шановні земляки!

Дякую вам усім, бо ви дійсно цей Великдень відсвяткували вдома!

Сьогодні я особливо дякую поліцейським, медикам, рятувальникам, усім, хто працював і працює в ці святкові дні. Дякую священнослужителям, що дотрималися формату богослужінь, про який ми з вами домовилися напередодні.

Хочу звернути увагу, що жителям Полтавщини у поминальні дні рекомендують обмежити доступ до місць поховань. Відповідне рішення було прийнято на Регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Поминальні заходи орієнтовно переносять на червень.

Диканчани та жителі району бажаю вам віри, надії, здоров'я та терпіння! Закликаю згадати рідних і помилитися за їх вічний спокій вдома! Дотримуйтеся правил карантину, лише так ми швидше зможемо подолати пандемію COVID -19.

Голова РДА Євгеній Скиба