Звернення голови РДА з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Дорогі земляки !

У 2020 році Україна відзначає 75-ту річницю від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 та 9 травня -  це особливі дати  на календарі. День Перемоги для нас свято – миру, свободи й весни! Це посмішки і радість, смуток і сльози  за мільйонами українців, що полягли за мирне небо.

Вірю, що День пам’яті та примирення, День Перемоги єднають українську націю. Ці свята додають усім нам наснаги та наполегливості на шляху до миру і кращого майбутнього.

Цього року, ми відзначаємо День Перемоги вдома та це не завадить нам згадати подвиг наших дідів - захисників, ветеранів Другої Світової війни, учасників операції об’єднаних сил та АТО.

Нехай Велика Перемога наповнює всіх нас бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами утверджувати мир та гармонію на власній землі.

Міцного здоров’я, щастя та добробуту Вам і Вашим родинам!

З повагою, голова районної державної адміністрації

Євгеній Скиба