ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА ТЕРМІН КАДЕНЦІЇ 2017 -2018

15 березня відбулося перше засідання Громадської ради при райдержадміністрації на термін каденції 2017 -2018 рр за участі першого заступника голови РДА Зої Присяжнюк з порядком денним:

1.Обрання голови Громадської ради.

2.Затвердження проекту Положення про Громадську раду та Регламенту громадської ради на 2017-2018 роки.

3.Обрання заступника голови Громадської ради.

4.Призначення дати наступного засідання Громадської ради.

Членами Громадської ради прийнято відповідні рішення.

Головою Громадської ради на термін каденції 2017 -2018 роки обрано Черкаську Ірину Сергіївну (голова Диканської районної екологічної дитячої громадської організації «Зелене серце»), заступником голови дорадчого органу визначено Вінтоняка Павла Васильовича (голова Диканської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України). Представники інститутів громадського суспільства (ІГС) вирішили затвердити Положення та Регламент роботи Громадської ради на 2017-2018 роки відповідно до типового положення про Громадську раду постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Наступне засідання призначено на 21 квітня 2017 року.