Чергове засідання Громадської ради при Диканській райдержадміністрації

21 грудня 2015 року відбулося чергове засідання Громадської ради, де розглянуто та ухвалено рішення з  п’яти  питань порядку денного, одне питання вирішено перенести на наступне засідання, яке відбудеться 25 грудня 2015 року о 10.00 у районному залі засідань, а саме «Про пропозиції до плану роботи Громадської ради при Диканській РДА на І квартал 2016 року». Засідання провів заступник голови дорадчого органу Вінтоняк В.П. Участь у засіданні взяв голова райдержадміністрації Ус. О.Ю., голова районної ради Муха С.В., які ще раз наголосили, що готові до конструктивної співпраці  з представниками суспільства, адже саме Громадська рада є важливою ланкою у діалозі між органами державної влади та представниками громадських організацій, які уповноваженні представляти інтереси певних верств населення.

Члени Громадської ради внесли зміни до раніше прийнятого рішення щодо формування складу від 31 липня 2015 року, а саме зменшили  кількісний склад дорадчого органу до 10 осіб, у зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.

Під час засідання шляхом відкритого голосування обрано голову Громадської ради – Черкаську І.С., голову Диканської районної екологічної дитячої громадської організації «Зелене серце». Розглянуто результати звернення  жителя смт. Диканька Шрамка В.М. щодо незаконного продажу алкогольних напоїв (самогону) громадянам селища.