Чергове засідання Громадської ради при Диканській райдержадміністрації 31 липня 2015 року

31 липня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Диканській райдержадміністрації. На засіданні затвердили орієнтовний план роботи Громадської ради на ІІІ квартал.

Розглянули звернення жителя смт. Диканька Шрамка В.М. що стосувалося незаконного продажу алкогольних напоїв  (самогону)  громадянам селища.

Заступник начальника Диканського районного відділу УМВС України в Полтавській області, Кальченко В.Б. повідомив присутніх про те, що у районні ведеться відповідна робота у межах правового поля, на даний час складено 11 адміністративних протоколів згідно 164 ст. Кримінального кодексу України. Всі разом намагалися знайти можливі шляхи вирішення  даної проблеми.

Члени Громадської ради внесли пропозицію заслухати рішення суду щодо покарання чи відповідальності осіб, на яких було складено адміністративні протоколи на черговому засіданні Громадської ради у ІV кварталі, а також рекомендувати депутатам селищної та сільських рад проводити профілактичні бесіди з відповідними особами.

Також, на засіданні було вирішено включити до складу Громадської ради представників ГО «Зелена Полтавщина»,  Диканської  районної організації кролівників і звірників – любителів, ГО «Товариство Мисливців Диканщини», які виявили бажання взяти активну участь  у громадському житті суспільства та надали відповідні документи голові Громадської ради для вступу у членство.

Ініціативна група, яка була створена у травні 2015 року з метою увіковічення пам’яті про борців за свободу і незалежність України    ознайомила присутніх з проектам пам’ятних знаків, які планується встановити у селищі.

Заступник голови райдержадміністрації Біляєва Т.Г. повідомила що у районі традиційно проводитиметься мітинг з нагоди відзначення 24-ї річниці з Дня незалежності України, вона запропонувала всім хто має креативні їдеї чи власне оригінальне бачення проведення свята долучитися до заходу шляхом подання пропозицій сектору культури та туризму райдержадміністрації.

Голова Громадської ради ознайомила присутніх з вхідною документацією.

По закінченню засідання прийнято відповідні рішення.

Участь у нараді прийняли: Члени Громадської ради, голова районної ради Муха С.В., заступник голови районної державної адміністрації, Білєва Т.Г., заступник начальника Диканського районного відділу УМВС України в Полтавській області, Кальченко В.Б., представники партійних організації, члени районних організаці, редактор районної газети.