Звіт голови Диканської райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до п.2 ст.45 Закону України «Про державну службу» та Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади, затвердженого наказом Нацдержслужби від 20.12.2016 року №277 15 березня 2017 року о 14.00 в районному залі засідань відбувся публічний звіт голови Диканської районної державної адміністрації Володимира Шкарбаня, де обговорили  підсумки роботи у 2016 році.

Публічний звіт голови райдержадміністрації відбувся у формі відкритого діалогу. Регламент заходу складався з презентація публічного звіту та запитаннь і відповідей до представника органу виконавчої влади.

Презентуючи звіт Володимир Шкарбань зазначив, що робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, розвиток інфраструктурних напрямків, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення соціального захисту населення у непростий для нашої країни час.

Участь у заході прийняв заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тимощук.

На захід були запрошені представники Громадської ради при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і представник засобів масової інформації.

Детальніше зі звітом можна ознайомитися за посиланням: http://dykanka.adm-pl.gov.ua/page/zviti.  

 

Наверх ↑