Нацдержслужба України поінформувала про стан виконання Державної цільової програми розвитку держслужби

Версія для друкуВерсія для друку

     Нацдержслужба України поінформувала щодо результатів виконання у 2013 році заходів, спрямованих на виконання Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2013 року № 350.

      Основні завдання Державної цільової програми розвитку державної служби: удосконалення організаційних засад державної служби з урахуванням компетентнісного підходу, передбаченого новою редакцією Закону України «Про державну службу»; впровадження нової системи управління людськими ресурсами на державній службі в середньостроковій перспективі; формування висококваліфікованого кадрового складу державної служби.

    У рамках реалізації Програми було проведено аналіз  профілів професійної компетентності посад державної служби кадрових служб та структурних підрозділів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Нацдержслужбою України  було запроваджено єдині підходи та критерії до порядку проведення моніторингу кількості та аналізу якості розроблених профілів професійної компетентності посад. Наказом Нацдержслужби України від 31 грудня 2013 року № 246 затверджено «Рекомендовані вимоги до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби груп ІІ, ІІІ, ІV і V у державних органах, органах влади Автономної Республіки Крим та їх апараті».

    Для роз’яснення новацій щодо управління людськими ресурсами на державній службі було  проведено 12 семінарів та тренінгів, у яких взяли участь 754 керівники та працівники кадрових служб органів державної влади. Управління державної служби Головдержслужби провели 1390 навчальних заходів для працівників місцевих державних органів.

     Наказом Нацдержслужби України від 25 грудня 2013 року № 236 затверджено «Методичні рекомендації щодо формування корпоративної культури у державних органах, органах влади Автономної Республіки Крим та їх апараті». Метою наказу є забезпечення у державних органах високої результативності діяльності за рахунок підвищення ефективності управління людськими ресурсами на засадах прозорості, відкритості та демократичності, дотримання морально-етичних норм поведінки державних службовців, що відповідно сприятиме підвищенню довіри громадян до державних інституцій, удосконаленню управлінської здатності держави.

    Заходи, визначені Програмою на 2013 рік, виконано у повному обсязі  Програма відповідає пріоритетам реформування державної служби та державної кадрової політики у сфері державної служби і сприяє створенню ефективної системи управління людськими ресурсами на державній службі.

 

 

 

Прес-служба Нацдержслужби України

Наверх ↑