Обговорили пропозиції до орієнтовного плану роботи на 2016 рік

У районному залі засідань відбулося позачергове засідання Громадської ради при Диканській райдержадміністрації. 25 грудня 2015 року за участі заступника голови райдержадміністрації Біляєвої Т.Г. відбулося позачергове засідання Громадської ради, де розглянуто та ухвалено рішення з  чотирьох питань порядку денного, питання «Про створення робочих органів (комісій) Громадської ради при Диканській РДА» вирішено перенести на наступне засідання, яке заплановано 29 січня 2016 року.

Засідання провела голова дорадчого органу Черкаська І.С. Члени Громадської ради розглянули пропозиції, які надійшли до ради щодо орієнтовного плану роботи на 2016 рік. У процесі обговорення було прийнято відповідні рішення та сформовано орієнтовний перелік питань на наступне засідання.

По питанню «Різне» виступила голова Диканської районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Радченко В.П., яка окреслила проблеми з якими стикаються люди, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС.