Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Диканській районній державній адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

1.2Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування).

2.2Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (у тому числі громадського формування).

3.2Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.

4.2Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа.

5.2Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), зареєстровану  до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

6.2Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (у тому числі громадського формування).

7.2Державна реєстрація  рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування).

8.2Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування).

9.2Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (у тому числі громадського формування).

10.2Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її ліквідації.

11.2Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її реорганізації.

 

12.2Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування).

13.2Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (у тому числі громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

14.2Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування).

15.2Державна реєстрація фізичної особи-підприємця.

16.2Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

17.2Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

18.2Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

19.2Державна реєстрація громадського обʼєднання, що не має статусу юридичної особи.

20.2Державна реєстрація змін до відомостей про громадське обʼєднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

21.2Державна реєстрація змін до відомостей про громадське обʼєднання, що не  має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у звʼязку із зупиненням (припиненням) членства в громадському обʼєднанні, що не має статусу юридичної особи.

22.2Державна реєстрація припинення громадського обʼєднання, що не має статусу юридичної особи.

23.2Державна реєстрація постійно діючого третейського суду.

24.2Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

25.2Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду.

26.2Державна реєстрація структурних утворень політичної партії, що не мають статусу юридичної особи.

27.2Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу  юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

28.2Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у звʼязку із зупиненням (припиненням) членства у структурному утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

29.2Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

30.2Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського обʼєднання.

31.2Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського обʼєднання.

32.2Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи-підприємця).

33.2Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

34.2Державна реєстрація інших (відмінних від права  власності) речових прав на нерухоме майно.

35.2Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

36.2Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

37.2Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

38.2Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

39.2Скасування рішення державного реєстратора.

40.2Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

41.2Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

42.2Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

43.2Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

44.2Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

45.2Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

46.2Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

47.2Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

48.2Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

49.2Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

50.2Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

51.2Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

52.2Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

53.2Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

54.2Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.

55.2Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

56.2Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

57.2Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

58.2Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

59.2Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази субʼєкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

60.2Видача експлуатаційних дозволів для потужностей (обʼєктів):

1)2з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

2) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів;

61.2Видача експлуатаційного дозволу для операторів ринку, що провадять діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження.

62.2Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

63.2Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу.

64.2Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме.

65.2Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

66.2Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

67.2Видача довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.

68.2Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

69.2Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімʼям.

70.2Надання державної допомоги у звʼязку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообовʼязкового державного соціального страхування.

71.2Надання державної допомоги при народженні дитини.

72.2Надання державної допомоги при усиновленні дитини.

73.2Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

74.2Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.

75.2Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

76.2Надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами.

77.2Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

78.2Надання державної соціальної допомоги на догляд.

79.2Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги.

80.2Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

81.2Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

82.2Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

83.2Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів.

84.2Призначення одноразової грошової /матеріальної допомоги інвалідам та дітям-інвалідам.

85. Призначення одноразової компенсації сімʼям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та смерть яких повʼязана з Чорнобильською катастрофою.

86.2 Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких повʼязана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

87.2Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого повʼязана з Чорнобильською катастрофою.

88.2Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад інвалідам війни та прирівняним до них особам.

89.2Призначення грошової компенсації інвалідам замість санаторно-курортної путівки.

90.2Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують інвалідів І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

91.2Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування інвалідів.

92.2Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

93.2Призначення грошової компенсації інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

94.2Видача направлення (путівки) інвалідам та/або дітям-інвалідам до реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики та/або органів соціального захисту населення (регіонального та місцевого рівнів).

95.2Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення інвалідів автомобілем.

96.2Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.

97.2Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці психоневрологічного інтернату дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.

98.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги батькам багатодітної сімʼї та дитини з багатодітної сімʼї.

99.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

100.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги членам сімʼї загиблого (померлого) ветерана війни.

101.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги учасникам війни.

102.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги інвалідам війни.

103.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

104.2Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги інвалідам та дітям-інвалідам.

105.2Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) інвалідів з дитинства та внаслідок загального захворювання.

106.2Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб, які постраждали  під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

107.2Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

108.2Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам.

109.2Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

110.2Надання паспорта привʼязки розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

111.2Видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

 

 

  

 
Наверх ↑