Засідання круглого столу на тему: «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ)

9 листопада 2016 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ), упорядкування системи надходження та використання рентних платежів від видобування нафти та газу.» за участі представників виконавчих органів влади, голови та членів Громадської ради при Диканській РДА.

Захід відкрила голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко, яка ознайомила присутніх з системою надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводнів. Юрій Філенко, експерт Пф Суспільної служби України розкрив учасникам заходу суть Ініціативи прозорості видобувних галузей та презентував перший звіт ІПВГ.

У ході роботи учасники семінару обговорили проблем у надрокористуванні на Полтавщині, зокрема екологічної ситуації в місцях видобутку вуглеводнів, виконанню видобувними компаніями соціальних угод для розвитку інфраструктури місцевих громад.

Даний захід відбувся в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).