Звіт

Версія для друкуВерсія для друку

Звіт

про проведення публічного громадського обговорення

На виконання Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», а саме п.п. 14-21, відділ культури, туризму та архівної справи районної державної адміністрації інформує про проведення публічного громадського обговорення:

За результатами проведення публічного громадського обговорення шляхом оприлюднення районної Програми «Вшануймо людину» відзначення державних свят, пам’ятних і скорботних дат у районі на  2015 -  2017 роки на офіційному веб порталі Диканської районної державної адміністрації в розділі Робота з громадськістю/Громадське обговорення за встановлений строк пропозиції та зауваження в усній та письмовій формі не надходили.

 

Головний спеціаліст

відділу організаційної і кадрової роботи

апарату районної державної адміністрації                                                                                                                   М.П. Кикоть

 

Наверх ↑